1.ژوان عزیز،چون نظرت حاوی شماره ی تلفن همراهت بود تاییدش نکردم و همین جا پاسخش می دم و اول جواب سلام ارزشمندت رو می دم.

سلام ژوان عزیز

خیلی ممنونم عزیز دلم.منم خوشحال می شم از خوشحالیت و باز هم قبولیت رو در رشته ای که به هنر هم نیاز داره تبریک می گم.می دونم چه قدر هنر رو دوست داری و می دونم که خیلی هنرمندی و یه روزی جزو  هنرمندهای درجه یک می شی عزیز. :)

2.رسیدم خونه و از گیاه هایی که جمع کرده بودم نمونه تهیه کردم.زیر میکروسکوپ خیلی زیبان.الان هم با این که از خستگی چشم هام رو به زور باز نگه داشتم دارم طرحشون رو روی کاغذ آچار نقاشی می کنم.

3.تا حالا DNA سلول های پیاز رو استخراج کردید؟بهتون پیشنهاد می کنم این کار رو بکنید چون کار جالبیه.خیلی قشنگن.

4.یه موضوعی که همین امروز عصر فهمیدم اینه که توی دانشگاه های پزشکی یک آزمونی به نام لیسانس پزشکی برگذار می شه که دانشجویان بقیه رشته ها هم می تونن این آزمون رو امتحان بدن و اگه توی این آزمون قبول بشن مدرک لیسانس پزشکی براشون صادر می شه و می تونن بقیه تحصیلشون رو توی رشته ی پزشکی ادامه بدن.یعنی بشن پزشک.یعنی بعد از این که این آزمون رو دادن حدود سه سال دیگه می خونن و پزشک عمومی می شن و بعد هم می تونن تخصص و فوق تخصص بگیرن و الی آخر.ولی چیزی که شنیدم اینه که قبولی دانشجویان رشته های دیگه توی این آزمون سخته به طوری که دوستم می گفت اون هایی که از رشته های دیگه می خواستن وارد پزشکی بشن؛ترجیح دادن پشت کنکور بمونن تا این آزمون رو بدن.بعد از شنیدن این موضوع لامپ بالای سرم (مثل برنامه های کودک. ^_^ ) روشن شد.من رشته ام رو دوست دارم.ولی به نظرتون می تونم توی این چهارسال هم کتاب های پزشکی رو بدون استاد خودم مطالعه کنم تا در آزمون لیسانس پزشکی شرکت کنم و هم کتاب های رشته ی خودم رو بخونم و کارشناسی (لیسانس) رشته ی خودم رو بگیرم؟؟یعنی می تونم؟می تونم؟؟؟(هیوا جان،فکر کنم تو هم این موضوع وارد شدن به رشته ی پزشکی از رشته های دیگه رو به من گفته بودی.همین رو گفته بودی دیگه،نه؟؟)

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها